DEĞERLERİMİZ

MEBSİS Mühendislik’in vizyonu iş güvenliği, güvenilirliği, sürdürülebilirliği, yaratıcılığı ve üretim odaklı çalışması ile Türkiye’de lider ve yurtdışında da uzun yıllardır var olan rakipleri karşısında bilinen bir şirket haline getirmektir.

Yürüttüğümüz operasyonların sürdürülebilir başarıya ulaşmasındaki en büyük pay, şirketimize rehberlik eden değerlerimizdir. Şirketimizin vazgeçilmez değerleri iş sağlığı ve güvenliği, güvenilirlik, müşteri odaklı çözümler ve takım çalışmasıdır.

İş Sağlığı ve Güvenliği: Şirketimiz, iş sağlığı ve güvenliğini en ön planda tutarak her adımın güvenle atıldığından, her bir bireyin çalışmasını güvenle ve huzurla tamamlayıp evine sağ salim döndüğünden emin olmaktadır.

Güvenilirlik: Şirketimizin güven temelini doğru işi doğru zamanda yapmak ve yaptıklarımızdan sorumlu olmayı bilmek oluşturmaktadır.

Müşteri Odaklı Çözümler: Şirketimiz her koşulda ve şartta müşterilerinin sonuca ulaşabilmesi için tamamen iş odaklı çözümler yaratmaya kendini adamıştır.

Takım çalışması: Şirketimiz, yürüttüğü operasyonların başarısının tek bir kişi ile değil, bir ekip olarak herkesin aynı hassasiyet ile çalışmasıyla, dürüstlükle ve aynı ortamda bulunan paydaşlara duyulacak saygı ve anlayışla sağlanabileceğini bilmektedir.

1st.png