main slader_n.png
Kabartmalı Kağıt

hakkımızda

 
 

MEBSİS Mühendislik 2017 yılında yurtiçi ve yurtdışı maden arama çalışmalarında en güvenli ve en üstün sondaj hizmetini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Deneyimini inovatif ve bilimsel fikirlerle birleştirerek, sondaj projelerinin ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümler üretip sektörde sağlam bir yer edinmeyi amaçlamaktadır. Şirketimiz hedefleri arasında sondaj hizmetlerinde en iyisi olmanın yanı sıra sektöre yedek parça ve profesyonel destek sağlamak da bulunmaktadır.

Şirketimiz yönetici ve personellerinin kapsamlı operasyon tecrübesi ile her türlü maden, enerji, mühendislik sondaj hizmetleri ve sondaj danışmanlık gibi geniş bir portföyde müşterilerine çözüm sunabilmektedir. Merkezi Ankara’da bulunan MEBSİS Mühendislik, zamanın teknolojisine uygun araçlar ve ekipmanlarla donatılmış bir makine parkına sahiptir.

Şirket kurucularının tecrübesi 20 senelik bir geçmişe dayanmaktadır. Bu da MEBSİS Mühendislik’i var olan deneyimler ve birikimler sayesinde sektördeki problemleri bilen, hızlıca çözüm yaratabilecek ve gerekli aksiyonları alabilecek bir şirket haline getirmektedir. MEBSİS Mühendislik ulusal ve uluslararası projelerin kapsamına uygun sondaj hizmetlerini teslim edebilecek yetkinliktedir.