Kabartmalı Kağıt

Politikalarımız

MEBSİS Mühendislik, tüm operasyonlarında çalışanlarının, iş verenlerinin ve misafirlerin iş güvenliğini sağlamayı vadetmektedir. Düzenli gerçekleştirdiği toplantılar ve eğitimler ile sahada veya atölyede çalışan tüm personelinin en üst seviyede iş sağlığı ve güvenliği üzerine farkındalığı olmasını sağlar. Sürekli iç ve dış mekanizmalar ile kendini geliştirmek için gerekli denetimleri yaptırır ve alınan geri dönüşlere göre kendini sürekli geliştirir.

MEBSİS Mühendislik kendini tehlikenin öngörülmesi ve iş güvenliğinin bir kültür olarak benimsenmesine adamıştır. Geliştirdiği iş güvenliği eğitim programları ile çağı yakalayan bir şirket olmuştur. Çalışanlarımız, iş sorumlulukları dahilinde sürekli olarak eğitim programlarına tabi tutularak olası tehlike ve iş güvenliğini her yeni ortamda ve hayatlarının her anında farkındalıkları ve yer eden bilinç ile kendileri yönetebilirler. MEBSİS Mühendislik aynı zamanda çalıştığı tüm ortamlarda çevreye verdiği değeri en üst seviyede tutmayı da vadetmektedir.

Amacımız, bulunduğumuz her ortamda sürekliliği olan ve geliştirilebilen çevre, iş sağlığı ve güvenliği mükemmeliyeti sağlamaktır.

Kabartmalı Kağıt

Çevresel etkiler ve sürdürülebilirlik

MEBSİS Mühendislik, yürütülen operasyonların çevreye olabilecek etkilerini en aza indirmeye kendini adamıştır. Şirketimiz tüm çalışma alanlarımızda;

  • Hava kalitesine etki

  • Enerji ve su kaynaklarına hassasiyet

  • Tehlikeli atıkların sınırlandırılması konularında

maksimum hassasiyet göstermektedir.

Hedefimiz, sadece mevcut mevzuat için şart koşulan gereksinimleri sağlamak değil bunların da üzerine çıkarak yeni standartlar belirlenmesine yol göstermektir.